Cicişleri Yakan Fotoğraf Ortaya Çıktı

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 30 Kasım 2018

‘Cicişler’ olarak tanınan Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler, narkotik operasyonunda gözaltına alındı. İşlemlerinin ardından Ersoy kardeşler tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Ciciş kardeşlerin gözaltına alınmasına sebep olan fotoğraf ise ortaya çıktı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ekipleri, düzenledikleri operasyonla Esra ve Ceyda Ersoy kardeşleri Etiler’deki evlerinde gözaltına aldı. Ciciş kardeşler emniyetteki işlemlerinin ardından kan ve doku örneği vermek için, gözaltına alınmalarından 2 saat sonra hastaneye sevk edildi. İşlemlerinin ardından Ersoy kardeşler tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

UYUŞTURUCUYA ÖZENDİRMEK SUÇUNDAN İŞLEM YAPILDI

Esra Ersoy’a ‘uyuşturucuya özendirmek’, Ceyda Ersoy’a ise ‘uyuşturucu kullanmak’ suçundan işlem yapılacağı öğrenildi. İki kardeş Vatan Caddesi’nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine getirildi. Emniyet’te sorguya alınan kardeşlerden 25 yaşındaki Ceyda Ersoy’un kokain kullandığı görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından, ikilinin takibe alındığı öğrenildi.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :