HABERİNYUVASİ.COM

HATAY VE KİLİSE BİR ROKET DAHA ATILDI!

Kilis’den son dakika! Kent merkezine Suriye’nin Afrin bölgesinden ateşlenen roket düştü. Diğer son dakika haberi de, Hatay’ın Reyhanlı ilçesine de bir roket atıldı. Suriye’nin Afrin bölgesindeki terör örgütü PYD/PKK mensuplarınca Kilis’e roketli saldırı düzenlendi. Suriye’nin Afrin bölgesinden ateşlenen roket zeytin bahçesine atıldı.  REYHANLI’YA ATILAN ROKET İŞ YERİNE İSABET ETTİ Terör örgütünün işgali altındaki Afrin’den ateşlenen […]

HATAY VE KİLİSE BİR ROKET DAHA ATILDI!
30 Ocak 2018 - 10:00 'de eklendi.

Kilis’den son dakika! Kent merkezine Suriye’nin Afrin bölgesinden ateşlenen roket düştü. Diğer son dakika haberi de, Hatay’ın Reyhanlı ilçesine de bir roket atıldı.

Suriye’nin Afrin bölgesindeki terör örgütü PYD/PKK mensuplarınca Kilis’e roketli saldırı düzenlendi. Suriye’nin Afrin bölgesinden ateşlenen roket zeytin bahçesine atıldı.  REYHANLI’YA ATILAN ROKET İŞ YERİNE İSABET ETTİ Terör örgütünün işgali altındaki Afrin’den ateşlenen roket, Hatay’ın Reyhanlı ilçesindeki iş yerine isabet etti. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Zeytin Dalı Harekatı’nı yürüttüğü Afrin bölgesinden PYD/PKK mensuplarınca atılan roket, Tayfur Sökmen Caddesi’ndeki bir iş yerinin duvarına düştü. Patlama nedeniyle iş yerinde ve bir otomobilde hasar meydana geldi. İlk belirlemelere göre yaralananın olmadığı olay nedeniyle bölgeye çok sayıda güvenlik gücü ile itfaiye aracı sevk edildi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER